BNS Trade

Značky

SHOEBOY´S – nejen krémy a spreje na boty

Správná péče je pro boty učiněné požehnání a záruka jejich dlouhého pozemského bytí. S kompletním sortimentem krémů, sprejů a dalších doplňků od SHOEBOY´S může mít vaše kamarádství s oblíbenými botami opravdu dlouhé trvání. Pokud obuv naopak měníte často a rádi, tak máte možná v botníku i jiné boty než ty z hladké kůže. Na vzhledu a image vám zřejmě záleží, chcete vypadat dobře, a to i v lakovkách, semiškách nebo čemkoliv jiném. Právě s tím vám pomůžeme. S každým materiálem a každou barvou – dáme vašim botám přesně to, co potřebují.

Německá značka SHOEBOY´S se věnuje péči o obuv, výrobky z kůže, kožené bundy, kabelky a další už více než 80 let. Jako zlatá nit se celým příběhem značky vinou tři hlavní vize, myšlenky, a těmi jsou:

  • dělat kvalitní věci, které dobře fungují, na které je spolehnutí

  • dělat věci, které se snadno používají

  • dělat věci v rozumné míře ekologicky

Kvalita. Tohle slovo najdete snad v každém prospektu jedno kterého výrobku. SHOEBOY´S si ale za svojí kvalitou opravdu stojí, nejen proto má vlastní výrobní závody v Evropské unii.

Snadné použití. Ano, je to tak. Vezměte si do ruky kterýkoliv výrobek a najdete na něm „produktový pas“. Zní to možná zvláštně, ale je to snadné. Všichni hned víme, co tento výrobek umí. Na 100 % impregnuje (však je to také impregnační sprej), a dokonce umí kůži (useň) i zvláčnit a vyživit. Zjistíte to na první pohled.

Ekologie. U SHOEBOY´S najdete vše ekologičtější. Krémy ředitelné vodou, bez rozpouštědel, impregnace bez fluoru, vložky do bot z kůže zpracované jen rostlinnými látkami a další. Výhoda je jasná – pro vás i přírodu. Méně chemie a šetrnější péče o boty, které rozpouštědla a benzín vážně nemusí.

Samozřejmostí je úzká spolupráce s výrobci bot, Gabor a adidas jsou jen jedněmi z mnoha. Jak přijde nový trend nebo materiál, jsme ready!

Více se o jednotlivých výrobcích dozvíte z katalogu, nebo mrkněte rovnou do e-shopu kremnaboty.cz