BNS Trade

Značky

Slovo i logo saicara zprostředkovávají zákazníkům již zmíněná slova „wellness“ a „beauty“. „sai“ je odvozeno z japonského „saiyonara“ a souvisí s pocitem wellness, tedy životní pohodou. „Cara“ je odvozeno z anglického care (péče) a zároveň z italského cara (tzn. velmi ceněný). V kombinaci s heslem „heavenly feet“ (heaven = nebe ; feet = nohy, chodidla) to jasně navozuje pocit pohody a krásy.

Cítit se dobře, dopřát si něco dobrého a příjemného. Být v pohodě. To vše v sobě ukrývá saicara, kosmetická řada péče o nohy a tělo. Název obsahuje japonské slovo „saiyonara“, tedy životní pohodu, anglické slovo care (péče) a zároveň italský výraz cara (tzn. velmi ceněný). V kombinaci se sloganem heavenly care to slibuje doslova nebeskou péči o vaši pokožku.

Pod značkou saicara najdete jak krémy a spreje na nohy, tak i koupelovou sůl a zvláčňující, pečující olejovou lázeň na nohy. Nechybí ani krém na ruce a perlivý, chladivý bublající gel ve spreji, určený na nohy unavené letním horkem. A nejen to.

Jemná a šetrně pečující kosmetická řada saicara obsahuje pečlivě vybrané látky, zvláčňující přírodní oleje a vitamíny pro regeneraci pokožky těla, rukou a nohou. Vše připravené, testované a vyladěné německými odborníky na kosmetiku a s neustálou kontrolou výroby. Alantoin, avokádový lej, bambucké máslo, aloe vera, vitamíny E a B5, to vše je jen malá část ze všech hodnotných látek použitých v této kosmetické řadě. Račte si přivonět a dopřát svému tělu dosud nepoznanou péči.

LINK!!!! http://www.kremnaboty.cz/kosmetika-saicara