BNS Trade

Značky

NICO – lžíce na boty, napínáky do obuvi, zouváky bot a jiné šikovné věcičky

Je libo obouvací lžíce na boty? Luxusní, kovové nerezové či plastové? Nebo vás zajímají napínáky do bot? Můžete mít plastové i dřevěné, do polobotek, lodiček nebo kozaček. Na každý typ a tvar boty vám najdeme ten nejvhodnější. Aby ne, značka NICO se jim věnuje už skoro šedesát let – tak daleko sahá tradice výroby v továrně ležící v malebném německém Fellbachu. Kvalitu ocenila v roce 2013 i komise vybírající německé značky století.

Správná péče o boty nekončí u impregnace nebo krému. Když mají boty vypadat k světu a bez vrásek, potřebují si odpočinout a oddechnout si. Když už je nosíme celý den bez přezutí, pak mají druhý den stát v botníku – a s napínákem uvnitř. Ten je narovná, vrátí tvar a formu a vytáhne z boty vlhkost i náš vlastní pot. Vždyť vlhké boty znamenají riziko plísně nohou, a o tu nikdo nestojí.

Značka Nico má ráda německou pečlivost a smysl pro detail. Proto vyrábí obouvací lžíce se speciálním zakončením, které chrání stélku v botě proti vrýpnutí a poškození. Nebo takový pěnový napínák – může mít povrch se stříbrem, které ničí bakterie a omezuje plíseň. V nabídce jsou i napínáky do kozaček Airquick se skvělou mechanikou, která umí správně rozdělit tlak, aby se celá holeň napnula stejně a se správnou silou.

Potěšte se přírodní vůní cedrových napínáků a všemi dalšími vychytávkami v katalogu nebo v e-shopu kremnaboty.cz