BNS Trade

O nás

KDO JSME?

Prodáváme to, čemu věříme a co sami používáme. Baví nás trvalé vztahy a dlouhodobý obchod. Podporujeme úspěch maloobchodníků i koncových zákazníků. Respektujeme vaši jedinečnost, protože i my jsme jedineční. Obchod a boty nás prostě baví a rádi předáme svoje zkušenosti. Zastupujeme zavedené značky obuvi JANA shoes a LEGERO - SUPERFIT. Kvalitní obuv si zaslouží kvalitní a šetrnou péči, proto je už od roku 2006 naší srdeční záležitostí německá značka SHOEBOY´S, jednička v krémech na obuv, impregnacích, stélkách do bot a dalších doplňcích k obuvi. Všechny námi prodávané značky spojuje jejich ekologické zaměření, ochrana přírody a co nejmenší zátěž pro životní prostředí. Proto sídlí výrobce přípravků SHOEBOY´S, společnost Bergal, nico &Solitaire, v nejekologičtější budově roku, proto používá LEGERO přírodně činěné usně a speciální modely VIOS s co nejmenší ekologickou stopou. Maloobchodníky učíme prodávat kvalitní zboží, poskytovat profesionální obsluhu a zajistit si dobré jméno a věrnost zákazníků. 

Proč S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

 

SHOEBOY´S, přípravky na obuv, stélky do obuvi a doplňkový sortiment:

Vyšlapeme vám cestu obrazně i doslova, prodáme vám boty, krémy i vložky.

  • Videonávody jak čistit boty

  • Náš tréninkový program, který vás naučí, jak správně prodávat doplňky

  • Spoluprodej v provozovně. Postavíme se za pult a ukážeme vám, jak zákazníkům odborně prodat doplňky k botám

Na naše výrobky jenom tak nesedá na prodejně prach. Množíme obrat, nikoli sklad.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2016 jsme oslavili 10. výročí založení BNS Trade, od roku 2017 slavíme narozky pod novým jménem TORUMIA s.r.o.

S německými firmami jsme spolupracovali už v 90. letech a věděli jsme, že je na ně spolehnutí. Jen obor – totiž krémy na boty, vložky do bot, obouvací lžíce a podobně – to bylo pro nás nové a lákavé. Kvalitní krém nebo impregnaci aby tehdy lupou hledal (vlastně to platí dodneška). Proto jsme se rozhodli začít se značkami BERGAL, NICO a SOLITAIRE, které jsme později sjednotili pod nové, společné logo SHOEBOY´S

Následovala cesta do Německa, prohlédnout si výrobu a sklady. Návštěva ve firmě nás nadchla. Fajn lidi, lidský přístup, dobré výrobky, moderní a čistá továrna, důraz na ekologii. Tak jsme začali.

Překvapilo nás, kolik pozornosti tam věnují výrobě vložek do bot. Věděli, že stélky mají velkou budoucnost, protože čím dál více lidí má problémy s klouby, zády, koleny a vazy. Lidé chtějí to, co je pohodlné a zdravé. Však se podívejte na celý sortiment na náš eshop www.KREMNABOTY.cz

O rok později, psal se rok 2007, jsme převzali obchodní zastoupení německé firmy JANA shoes se značkou JANA, zaměřené na pohodlnou dámskou obuv širšího střihu. Modely si prohlédnete a více informací se dozvíte na těchto stránkách.

Od léta 2018 získáváme zastoupení značek LEGERO a SUPERFIT pro Českou a Slovenskou republiku, a máme z toho velkou radost! Vždyť kolikrát jsme našim vlastním dětem kupovali "superfitky" (a následně pak čistili od písku a všeho možného :-)). Ověřená kvalita, každý model testovaný a schválený ortopedem jsou jen jednou z mnoha výhod. Více informací o kolekci, a také mapku obchodů které supefit prodávají, najdete na tomto oficiálním webu.

 

 

Fotogalerie