BNS Trade

O nás

KDO JSME?

Prodáváme to, čemu věříme a co sami používáme. Baví nás trvalé vztahy a dlouhodobý obchod. Podporujeme úspěch maloobchodníků i koncových zákazníků. Budeme respektovat vaši jedinečnost, protože i my jsme jedineční. Obchodování a čištění obuvi nás prostě baví a rádi předáme svoje zkušenosti. Naučíme vás, jak čistit obuv, ale i další kožené výrobky, včetně sedaček a bund. Maloobchodníky naučíme, jak poskytnout profesionální obsluhu a zajistit si dobré jméno a věrnost zákazníků. 

Proč S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Vyšlapeme vám cestu obrazně i doslova, prodáme vám boty, krémy i vložky.

  • Videonávody jak čistit boty

  • Náš tréninkový program, který vás naučí, jak správně prodávat doplňky

  • Spoluprodej v provozovně. Postavíme se za pult a ukážeme vám, jak zákazníkům odborně prodat doplňky k botám

Na naše výrobky jenom tak nesedá na prodejně prach. Množíme obrat, nikoli sklad.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2016 jsme oslavili 10. výročí založení BNS Trade, od roku 2017 slavíme narozky pod novým jménem TORUMIA s.r.o. S německými firmami jsme spolupracovali už v 90. letech a věděli jsme, že je na ně spolehnutí. Jen obor – totiž krémy na boty, vložky do bot, obouvací lžíce a podobně – to bylo pro nás nové. A taky lákavé. Kvalitní krém nebo impregnaci aby tehdy lupou hledal (vlastně to platí dodneška). A tak jsme se rozhodli začít.

Následovala cesta do Německa, prohlédnout si výrobu a sklady. Návštěva ve firmě nás nadchla. Fajn lidi, lidský přístup, dobré výrobky, moderní a čistá továrna, důraz na ekologii. Tak jsme začali.

Překvapilo nás, kolik pozornosti tam věnují výrobě vložek do bot. Věděli, že stélky mají velkou budoucnost, protože čím dál více lidí má problémy s klouby, zády, koleny a vazy. Lidé chtějí to, co je pohodlné a zdravé.

Podporujeme

G-CENTRUM Mikulov

Domov pro seniory. Sem posíláme peníze pravidelně, zaslouží si to.

ČAFC -  DĚTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB