BNS Trade

adidas_1
adidas_2

Adidas

adidas shoecare

Deo sprej do bot, čistič, impregnace a krém na boty. Namíchané a vyráběné německými profesionály přímo pro adidas. Čtyři kousky na vaše tři pruhy. Každý z nich důkladně prověřený samotným adidasem. Víc už pro své oblíbené boty udělat nemůžete.

Víme, co to obnáší, jít si zaběhat do přírody. Chvíli to trvá, než bahýnko po dešti stihne zaschnout, endorfiny ale čekají na své vyplavení. A tak jdete do toho, bláto nebláto. Dostat ho pak ale z bot, to je výkon na medaili. A co teprve krásné bílé běžecké boty, pěkně zazeleněné od trávy! Ano, tušíte správně – tohle teď vyřídíte s čističem clean up. Náš tip z vlastní zkušenosti: Funguje bezvadně i na ušpiněné límečky kolem krku nebo rukávy a na zpocené čepice-kšiltovky.

Pokud chodíte spíše do fitka, na spinning nebo jiný indoor, nezapomeňte do tašky přihodit deodorant do bot re-fresh. Pot ke sportu patří, nemusí ale celá šatna vědět, že se právě přezouváte. Vůně je namíchaná unisex, tedy vhodná pro muže i ženy.

Bezbarvý krém take care využijete na všechny vaše kožené boty. Ty z hladké kůže, boty na golf, sneakry a tak. Neobsahuje žádná rozpouštědla, právě naopak. Složením se podobá krémům na ruce, používá stejné přísady. Kůži na botách budete mít příjemně měkkou a vláčnou, bez vrásek a lámání.

Když už jsme u toho golfu, trávy, rosy, vody a mokra: Sáhněte po impregnaci stop h2o. Jméno mluví za vše. Schválně jsme nešli do spreje, ale lahvičky s houbičkou. Je to koncentrát, menší balení, takže se dá vzít na cesty. Je ekologická – žádné hnací plyny ani tlaková nádobka. Především je to ale koncentrát, který se vsákne do kůže a daleko lépe drží než nastříkané impregnace. Uvidíte sami, jak se vám budou kapky vody kutálet pryč. O moc snadněji a lépe budete boty i čistit, protože špína se nemá kde zachytávat.

Adidas re-fresh

Adidas re-fresh

DEO SPREJ DO BOT

Příjemná vůně vhodná pro ženy i muže. Je antibakteriální, ničí bakterie, které způsobují zápach – boty máte opět svěží. Použití: pootočte uzávěrem, obraťte dnem vzhůru, vložte do boty a zatlačte.

Dop. cena 169 Kč, objem 100 ml

Adidas clean up

Adidas clean up

čistič na boty

Odstraní skvrny od trávy, vyčistí podrážky. Použití: sundejte vršek, otočte dnem vzhůru a jemnými krouživými pohyby čistěte obuv. Po vyčištění boty otřete/opláchněte čistou vodou.

Dop. cena 169 Kč, objem 75 ml

Adidas stop h2o

Adidas stop h2o

účinná impregnace

Na výrobky z kůže a textilu. Vhodná na TEX-ové membrány. Použití: na čistý a suchý povrch jemně přitlačíme, místo vedle místa. Hlavně v místě šití, aby neprotékalo. Nechte zaschnout alespoň 6 hodin, nejlépe přes noc.

Dop. cena 199 Kč, 75 ml

Adidas take care

Adidas take care

bezbarvý krém

Na boty z hladké kůže. Chrání před praskáním a špínou. Použití: odstraňte z boty prach a nečistoty, nechte zaschnout. Natřete krémem, rozetřete hadříkem a po zaschnutí rozleštěte hadříkem nebo kartáčkem.

Dop. cena 199 Kč, objem 100 ml